Buntmetalle

W firmie RMC Polska Sp z o.o. zbieramy, sortujemy i przetwarzamy szeroką gamę metali nieżelaznych kupowanych od skupów złomów, firm produkcyjnych, wykonawców robót budowlanych i rozbiórkowych, agencji rządowych i ogółu społeczeństwa.

Nasza działalność w zakresie skupu i przetwarzania złomów metali kolorowych cieszy się nieskazitelną reputacją jako jedna z najbardziej uczciwych i efektywnych firm w Polsce.

Kupujemy i sprzedajemy wszystkie rodzaje metali kolorowych a w szczególności: aluminium (w tym granulaty), miedź (w tym granulaty), mosiądz, stal nierdzewna, ołów, cynk, katalizatory i stopy specjalne.

Po przetworzeniu w/w metali wysyłamy je do ostatecznych odbiorców w całej Europie oraz Azji, którzy przetwarzają je w wysokiej jakości materiały, które są z kolei kupowane przez  producentów.

Niezależnie od tego, czy kupujesz bądź sprzedajesz materiały nieżelazne, skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek pytań.

Dla stałych dostawców po podpisaniu umowy jesteśmy w stanie zapewnić szeroka gamę pojemników do przechowywania i gromadzenia złomu takich jak: kontenery, gitterboxy, big bagi, inne…

ANGEBOTSANFRAGE

Für alle Angebotsanfragen nutzen Sie bitte unser Kontaktformular