Gospodarka odpadami

RMC Recykling oferuje usługi kompleksowego gospodarowania opadami dopasowane do potrzeb klientów. Naszą ofertę stworzyliśmy w oparciu o zdobyte doświadczenia gwarantujące Klientom jednego partnera w zakresie gospodarki odpadami, który będzie dbał o minimalizację kosztów utylizacji powstających odpadów w przedsiębiorstwie oraz maksymalizację przychodów z surowców wtórnych.

Czym się wyróżniamy?

Indywidualne podejście

Na podstawie wstępnego audytu rodzajów i ilości generowanych przez Klienta odpadów proponujemy kompletne, odpowiadające specyficznym potrzebom rozwiązanie, które obejmuje pojemniki na odpady, system sortowania, harmonogram odbiorów itp. Nasze doświadczenie w obsłudze wszystkich branż w połączeniu z innowacyjnym myśleniem i wiedzą o Państwa firmie pozwala zaprojektować i wdrożyć efektywny system zarządzania odpadami.

Usługi dopasowane do potrzeb

W ramach naszego kompleksowego rozwiązania znajdą Państwo usługi, których realizacja sprzyja wdrożeniu skutecznego systemu gospodarki odpadami. Wdrożenie naszej propozycji pozwala na optymalizację Państwa zasobów: czasu, pracy, finansów.

Kompleksowe rozwiązania

Zajmujemy się wszystkim, co dotyczy zarządzania odpadami, od projektowania systemów gospodarki odpadowej, przez odbiór, transport i recykling, po monitoring, raportowanie, doradztwo i szkolenia. Co więcej, jesteśmy w stanie odbierać od Państwa wszystkie rodzaje odpadów, co ułatwia cały proces, jako że mają Państwo tylko jednego partnera w tym zakresie i otrzymują Państwo tylko jedną fakturę.

Firmy z którymi mamy podpisane umowy o współpracy zaopatrujemy w niezbędne do przechowywania odpadów kontenery i pojemniki.

kontenery - gospodarka odpadami

Kontenery odkryte

Kontenery odkryte swoje zastosowanie znajdują głównie na takie odpady jak złom stalowy, metale kolorowe oraz tworzywa sztuczne. Pojemność kontenerów od 15m³ do 40m³.

kontenery zamykane

Kontenery z klapą zamykaną

Stosowane głównie do makulatury, drogich metali kolorowych oraz innych odpadów które muszą pozostać suche. Pojemność kontenerów od 15m³ do 40m³.

kontenery zamykane z ociekaczem

Kontenery szczelne z dociekaczem

Stosowane głównie do przechowywania wiórów metali kolorowych i stali. Zawarte w nich chłodziwo zbiera się w wannie ociekowej, z której spuszcza się je następnie do dedykowanych pojemników na tego rodzaju odpad. Pojemność kontenerów od 15m³ do 30m³

gospodarka z odpadami

Pojemniki metalowe

Pojemniki metalowe swoje zastosowanie znajdują głównie do zbierania wszelkiego odpadów na halach produkcyjnych lub do ich składowania na zewnątrz. Pojemniki są przystosowane do ich obracania w celu wysypania zawartości. Pojemniki mogą być zamykane lub otwarte.