Skup złomu elektronicznego

Skupujemy odpady elektroniczne

Odpady elektroniczne (E-Waste) to termin używany do opisu wszystkich rodzajów zużytych urządzeń i sprzętu elektrycznego / elektronicznego. Telewizory, faksy, komputery (monitory i terminale), drukarki, magnetowidy, radiotelefony, telefony komórkowe i aparaty fotograficzne to tylko niektóre z elementów uznawanych za e-śmieci.

Niektóre elementy złomu elektronicznego z tych elementów mogą zawierać zanieczyszczenia, takie jak ołów, wapń, beryl i bromowane środki zmniejszające palność, dlatego w firmie RMC Polska dążymy do powstrzymania wszystkich odpadów elektronicznych przed składowaniem ich na wysypiskach śmieci.
Obecnie skupujemy wszystkie odpady elektroniczne w konkurencyjnych cenach i stale pracujemy, aby pomóc naszym klientom w łatwy i odpowiedzialny sposób pozbyć się niechcianych urządzeń i sprzętu.

Również jako podwykonawca Spółki Rado wyceniamy i organizujemy sprzedaż zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych niekompletnych, które zgodnie z Ustawodawstwem może odbierać tylko upoważniony recykler.

Dla Rado Sp. z .o.o. wyceniamy:

Złom elektroniczny – ciekawostki

Metale szlachetne są stosowane w elektronice ze względu na swoje doskonałe właściwości przewodnictwa elektrycznego, odporności na korozję oraz stabilność chemiczną. Najważniejsze metale szlachetne wykorzystywane w elektronice to: Złoto, Srebro, Platyna, Pallad.
Część z telefonów oddawanych do recyklingu jest odnawianych
i sprzedawanych w krajach trzeciego świata jako produkt pełnowartościowy do dalszego użytku.